תכנון מסלולי טיול מותאמים

דירוג מטיילים 🙂 סמנו כוכבים כדי לדרג:
מומלץ מאוד

שירות תכנון מסלולי טיול באוסטריה

תכנון טיול באוסטריה עשוי להפוך במהרה למלאכה הדורשת זמן רב. האופציות התיירותיות באוסטריה כה רבות עד שאפשר בקלות "לטבוע" בים המידע הקיים. בעזרת מומחי הטיולים של אוסטריפ, תוכלו להפוך את הטיול שלכם למהנה, ממצה ומיוחד מבלי להתאמץ יותר מדי. 

מסלולי הטיולים המותאמים כוללים שילוב מדוייק בין כל האלמנטים החשובים לטיול מוצלח באוסטריה: אטרקציות, טבע, נופים, קולינריה ותרבות – והכל לפי בקשתכם. בין אם אתם מטיילים כזוג, משפחה או קבוצה, תוכלו להיעזר בשירות תכנון המסלולים כדי להפיק את המירב מהטיול שלכם באוסטריה. 

המסלולים יכולים להתמקד בוינה, באזורי הטבע הסובבים את העיר או באיזורים מרוחקים יותר כמו איזור האגמים, חבל זלצבורג, טירול ועוד. המסלול מותאם לפי צורכי הטיול שלכם, גיל המטיילים והאזורים אותם תרצו לכלול בטיול. 

עלות המסלול מחושבת לפי מספר הימים המבוקשים והאיזורים שתרצו לראות. מלאו את הטופס בפרטים נוספים על המסלול המבוקש. לאחר מכן, תשלח לכם הצעה מסודרת עם מחיר קבוע מראש, כך שלא יהיו הפתעות. 

המסלול יתוכנן על ידי אחד ממומחי הטיולים של אוסטריפ – ישראלים תושבי אוסטריה ובסופו תקבלו מסמך אלקטרוני לפיו תוכלו לטייל באוסטריה באופן עצמאי. 

צרו קשר לתכנון החווייה המושלמת עבורכם!

מקצת הנופים שמחכים לכם באוסטריה:

טופס בירור עבור שירות תכנון מסלולים באוסטריהמלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה לתכנון מסלול באוסטריה עבורכם 🙂

כתיבת תגובה