אוסטריפ - קצת עלינו

אז גם אתם תהיתם מי הם החבר'ה שמפעילים את אוסטריפ? אפשר לומר בפשטות שאנחנו "החבר שגר בחו"ל", "הדוד או הדודה שעברו לאירופה", "זו שעובדת כמה שנים בחו"ל ועוד מעט תחזור לארץ"…

או פשוט הישראלים האלה שחברים ימליצו לכם לדבר איתם כי הם מכירים את כל המקומות ששווה לראות (גם אם הם לא בעמוד הראשון של ספר מטיילים). 

כבר שנים שאנו חיים בוינה ומקדישים זמן רב לגלות את  אוסטריה הנהדרת. לאורך השנים למדנו להכיר את התרבות והקולינריה האוסטרית, את המקומות שהמקומיים אוהבים ואת האזורים שחובה לכלול גם בטיול קצרצר. 

בכדי שגם אתם תוכלו לטעום מעט מהחוויה האוסטרית האמיתית, הכנו מגוון חוויות עם נגיעה קולינרית למקומות שווים בוינה וסביבתה. חשוב לנו שתחוו את אוסטריה באווירה מהנה וייחודית ושיהיה לכם מענה במידת הצורך

באתר מרוכזים מגוון חוויות בוינה וסביבתה. בין אם תרצו חוויה קולינרית בוינה, או שאולי כבר שמעתם על עמק הווכאו הנפלא – הכל מוכן ומסודר בשבילכם לקראת הביקור. באמצעותנו תוכלו להצטרף לקבוצה ולהעשיר את הטיול שלכם לוינה.

אוסטריפ זו הדרך שלנו לחלוק את החוויה האוסטרית שלנו באווירה ישראלית, קלילה ונעימה. אנו שמחים לשדרג את הטיול שלכם לאוסטריה היפה. 

אז קדימה, הצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת!