אוסטריפ - קצת עלינו

אז גם אתם תהיתם מי הם החבר'ה שמפעילים את טיולי אוסטריפ? אפשר לומר בפשטות שאנחנו "החבר שגר בחו"ל", "הדוד או הדודה שעברו לאירופה", "זו שעובדת כמה שנים בחו"ל ועוד מעט תחזור לארץ"…

או פשוט הישראלים האלה שחברים ימליצו לכם לדבר איתם כי הם מכירים את כל המקומות ששווה לראות (גם אם הם לא בעמוד הראשון של ספר הטיולים). 

כבר שנים שאנו חיים בוינה ומקדישים זמן רב לטיולים בכל רחבי אוסטריה הנהדרת. לאורך השנים למדנו להכיר את התרבות והקולינריה האוסטרית, את המקומות שהמקומיים אוהבים ואת האזורים שחובה לכלול גם בטיול קצרצר. 

בכדי שגם אתם תוכלו לטעום מעט מהחוויה האוסטרית האמיתית, הכנו מגוון סיורים חוויתיים עם נגיעה קולינרית למקומות שווים בוינה וסביבתה. חשוב לנו שתחוו את אוסטריה באווירה מהנה וייחודית (לצד ליווי אישי של מדריכים ישראלים בראש טוב) ושיהיה לכם מענה במידת הצורך במהלך הסיורים.

באתר מרוכזים מגוון טיולי יום וסיורים קצרים בוינה וסביבתה. בין אם תרצו סיור קולינרי בוינה, או שאולי כבר שמעתם על עמק הווכאו הנפלא – הכל מוכן ומסודר בשבילכם לקראת הביקור. כל הסיורים שלנו הם עם מדריך צמוד דובר עברית כך שתוכלו לטייל בנחת וללא דאגות. 

אוסטריפ זו הדרך שלנו לחלוק את החוויה האוסטרית שלנו באווירה ישראלית, קלילה ונעימה. אנו שמחים לשדרג את הטיול שלכם לאוסטריה היפה. 

אז קדימה, הצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת!