תקנון השימוש באתר

אתר טיולי אוסטריה למטיילים הוקם במטרה לספק מידע ושירות עבור מטיילים באוסטריה ולקשר אותם לסיורים וטיולים יומיים מומלצים בעברית בוינה והסביבה. 

בין אם מבקרים באתר דרך המחשב, הטלפון או כל מדיה אחרת, ישנן מספר הבהרות שכדאי לשים לב אליהן. נודה לך על קריאת הפסקאות הבאות לצורך הבנתך באופן שלא משתמע לשתי פנים על היחסים בינינו ולצורך ההיכרות שלך עם התנאי לשימוש באתר.

כללי

גלישה באתר או כניסה אליו או שימוש בשירותים המוצעים בו, מבטאת ומהווה הסכמה לתנאי תקנון זה, והם יחולו על כל פעולה המבוצעת דרך האתר. אם אינכם מסכימים לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לעדכן ו/או למחוק מעת לעת את ההוראות בתקנון זה, לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים חדשים אלו יחייבו אותך מרגע פרסומם באתר.

אנו עושים את המאמצים המירבים כדי לספק מידע עדכני, מגוון ומדוייק למטיילים באוסטריה. אם נפלה טעות או שנעשה שינוי בכל מידע שסופק דרך האתר, טיולי אוסטריה למטיילים איננו אחראי לכך והדבר נעשה בתום לב. 

פרטי התקנון:

“גולש/ת” – כל אדם ו/או תאגיד ו/או גוף כלשהו, העושים שימוש מכל סוג באתר, בין באמצעות מחשב, בין באמצעות מכשיר טלפון סלולרי או בכל דרך אחרת.

טיולי אוסטריה למטיילים – אחראי התפעול של האתר

הרשמה לסיורים

באתר מומלצים מגוון סיורים/טיולים באזורים שונים של אוסטריה. הסיורים/טיולים מוצעים על ידי מדריכים עצמאיים או על ידי חברות הדרכה מקומיות. חלק מן התוכן לסיורים/טיולים מסופק על ידי טיולי אוסטריה למטיילים וכן התיאומים עם המדריך נעשים בשירות טיולי אוסטריה למטיילים. 

הרשמה לסיורים תתבצע באמצעות טפסי ההרשמה שבאתר. לאחר ההרשמה יבוצעו התיאומים הנדרשים מול המדריך ולאחר ביצוע התיאום ישלח למזמין סיכום פרטים על הטיול המבוקש. ההרשמה לטיולים הינה מראש בלבד. על מנת להבטיח את ביצוע ההרשמה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק.

חלק מן הסיורים/טיולים הקבוצתיים מותנים במספר מטיילים מינימלי בהתאם למידע הנקוב במאמר העוסק בסיור/טיול. במידה ואין מספיק משתתפים למינימום הנדרש, הטיול יתבטל והודעה על כך תצא יום לפני הטיול באמצעות הודעת וואצאפ, מייל, או שיחת טלפון.

מחירים

המחירים הנקובים באתר טיולי אוסטריה למטיילים הינם במטבע אירו והם מפורסמים מטעם נותן השירות. 

מערכות התשלום מראש שייכות לחברות ההדרכה המקומיות והתשלום נעשה ישירות במערכת ההזמנות המותאמת שלהן. במקרה של תקלה בתשלום או צורך בהחזרים, יש לפנות ישירות לנותן השירות. אין אחריות על הזמנות שבוצעו במערכת הזמנות של נותני שירותים חיצוניים. 

תשלומים על טיולים יעשו ישירות מול המדריך. 

מדיניות ביטולים

ניתן לבטל כל הזמנה ללא חיוב עד יומיים לפני מועד השירות שנקבע. לאחר מכן ייגבו דמי ביטול מלאים (100% מעלות השירות שנרכש).

איחורים לסיור/טיול מצד הלקוח: המדריכים ימתינו ללקוחות מאחרים בנקודת המפגש עד 10 דקות לאחר שעת המפגש שנקבעה. איחור של מעל ל-10 דקות ייחשב אי הגעה לסיור והלקוח יחוייב בהתאם למדיניות הביטולים. 

נהלי אספקה

בכל הקשור לטיולי יום: לאחר מילוי טופס ההרשמה, יישלח ללקוחות מייל ובו אישור הפרטים. לאחר מכן יבוצע תיאום באמצעות האימייל, טלפון, וואטצאפ או כל דרך התקשרות אחרת. במידה והלקוח מעוניין ומאשר את פרטי הטיול ועלותו ישוריין המדריך/מדריכה וישלחו פרטי הקשר של המדריך/מדריכה הרלוונטים.  

בכל הקשור לסיורים: ההרשמה והתשלום לסיורים נעשית ישירות מול חברת ההדרכות. מדיניות חברת ההדרכות תקפה לעסקה זו. 

 

אחריות

צוות טיולי אוסטריה למטיילים שואף להעניק שירות מקצועי, אמין ואדיב. במקרה של אי שביעות רצון מהשירות נא פנו אלינו דרך עמוד “צור קשר” באתר ונדאג למענה מהיר וענייני. 

תחילת הסיורים/טיולים ואיחורים: טיולי אוסטריה למטיילים אינו לוקח אחריות במידה וישנם איחורים בזמן התחלת הסיורים/טיולים.

נזקים וביטוח

בכפוף להוראות הדין, אין טיולי אוסטריה למטיילים אחראי לנזקי המשתתפת שיגרמו במהלך שימוש בשירותים המומלצים על ידי אוסטריה למטיילים כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להיגרם ללקוח/ה ו/או למי מטעמו/מטעמה, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר.

חשוב להדגיש כי צוות טיולי אוסטריה למטיילים ממליץ להגיע לסיורים/טיולים לאחר ביצוע ביטוח טיולים מקיף ונרחב באופן עצמאי המכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. 

אתר טיולי אוסטריה למטיילים מודיע בזאת מפורשות כי כל פעולתו היא לארגן את הסיורים/טיולים כמתווך בלבד בין המשתתפים לבין נותני השירותים המבצעים אותם ובכלל זאת המדריכות והמדריכים של הסיורים, וכיו”ב ולפיכך אין טיולי אוסטריה למטיילים אחראי בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם על-ידי נותני השירותים הנ”ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני שירותים.

פרטיות

פרטים אישיים שסופקו על ידי הגולש/ת באמצעות טפסי ההרשמה שבאתר ישמשו במטרה ליצור קשר ולבצע את התיאומים כנדרש. לא יעשה במידע הפרטי שסופק שום שימוש מעבר לכך וכמובן לא יועברו כלל פרטי התקשרות לצד ג’. 

אבטחת מידע

האתר מאובטח והמידע המסופק דרכו מוצפן ומוגן בהתאם לתקנות אתרי תוכן. 

מזג אוויר

הסיורים מתקיימים בכל מזג אויר, למעט במז”א סוער וגשום במיוחד אשר לא מאפשר את ביצוע הסיור. במקרה של מז”א סוער במיוחד ניתן יהיה לדחות את מועד הסיור או לבטל את הרישום ללא דמי ביטול כלל.

סיורים אשר מתקיימים במקומות סגורים (מסעדות וכד’) ייערכו בכל תנאי מזג האוויר ונתונים תחת מדיניות הביטולים באופן מלא.