סקי | חוויה באלפים הוינאים – כולל סקי פאס 

דירוג מטיילים 🙂 סמנו כוכבים כדי לדרג:
מומלץ מאוד

טיול סקי באלפים הוינאים

גם אם לא תכננתם לעשות חופשת סקי באוסטריה, עכשיו יש לכם הזדמנות נהדרת וקלילה לשלב חווית סקי בטיול החורפי שלכם לוינה. אין זה סוד כי העיר וינה אינה מושלגת כלל במרבית החורף, אך לשמחת המקומיים, מדרום וממערב לעיר נמצאים הרי האלפים הוינאים המתכסים בשלג רב בכל שנה. לאחר שהתכסו בשלג הופכים הרים אלה לאזורי סקי מלאי פעילות. אלה המקומות האהובים ביותר על הוינאים לגלישת סקי כיפית המתאימה לכל הרמות. 

בטיול תוכלו לחוות את עולם הסקי הוינאי בקלות ובנחת. בליווי של דובר עברית מקומי עם רכב צמוד תצאו מוינה לאחד מאתרי הסקי הפופלריים והגדולים באזור. המדריך/נהג יביא אתכם לאתר הסקי ויספק לכם את ה"סקי פאס" שבאמצעותו תוכלו לגלוש בכיף לאורך היום. כמו כן תקבלו הסבר על השירותים השונים שמוצעים באתר הסקי ותוכלו לשכור את ציוד הגלישה במקום. לאורך הדרך תהנו גם מנופי ההרים המושלגים שבאזור זה.

אתר הסקי שנבחר לטיול זה כולל למעלה מ-20 קילומטרים של מסלולי גלישה המתאימים לכל הרמות. גם אם הינכם מתחילים בכל הקשור לסקי, תוכלו לנסות ולגלוש במדרונות הקלילים. ישנה אפשרות לתאם שיעור סקי בבית הספר של אתר הסקי (בעלות נפרדת). 

עיקרי טיול: 

 1. איסוף מוינה ברכב
 2. ביקור וגלישת סקי באתר סקי פופולרי בהרי האלפים הוינאים 
 3. הפסקת צהרים וארוחה במסעדה מקומית 
 4. החזרה לוינה ברכב

מידע חיוני נוסף:

 • שעת התחלה: 9:00 
 • שעת חזרה: 16:30 
 • מקום איסוף: וינה – בהתאם לתיאום מראש 
 • נקודת מפגש וסיום: מרכז וינה, נקודת המפגש המדוייקת תינתן יחד עם כל הפרטים הנוספים לאחר תיאום הטיול. (בטיול פרטי – כבקשתכם)
 • שפת הדרכה: עברית
 • שימו לב: המלווה אינו מדריך סקי. בכדי לקבל הדרכה יש לתאם שיעור עם בית הספר של אתר הסקי. עלות הטיול מותנת במספר המשתתפים.

מה כלול בטיול?

 1. הסעה הלוך ושוב 
 2. כרטיס "סקי פאס" – גלישה חופשית באתר הסקי ושימוש ברכבלים. 
 3. ליווי של דובר עברית מקומי – הסבר על אתר הסקי וסיוע בהשכרת הציוד 

מה לא כלול: 

 1. אוכל ושתייה לאורך היום 
 2. ציוד הגלישה (בעת ההגעה לאתר הסקי תהיה אפשרות לשכור את ציוד הגלישה בחנות שבמקום). 
 3. שיעור גלישה במידה ורוצים 

עלות:

חשוב לשים לב: רשימת המחירים מטה מפרטת את העלויות לטיול היומי. עלות כרטיס הסקי פאס כלולה במחיר הטיול! ציוד סקי והדרכת סקי מקצועית אינם כלולים במחיר המצויין מטה. כדאי להירשם כדי להבטיח את המקום. 

טיול קבוצתי (מותנה במספר משתתפים)95 אירו למשתתף
טיול פרטי (מותאם אישית)בהתאם לגודל הקבוצה 

* ילד מתחת לגיל 10 – 10% הנחה. 

חשוב לזכור: במידה ומאיזו סיבה יש לכם צורך לבטל את הטיול, ניתן לעשות זאת בהתראה של יומיים לפחות לפני מועד הטיול המתוכנן. 

מקצת מהנופים שתראו בטיול:

לחוות את אוסטריה בצורה אחרת

 

שימו לב: אם מאיזו סיבה טופס שליחת הפרטים לא עובד, תוכלו ליצור עימנו קשר ישירות באימייל: Info(at)austrip.co.il מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף לתיאום טיול הסקי 🙂

כתיבת תגובה