אוסטריפ – קצת עלינו

אז גם אתם תהיתם מי הם החבר'ה שמפעילים את אוסטריפ? אפשר לומר בפשטות שאנחנו "החבר שגר בחו"ל", "הדוד או הדודה שעברו לאירופה", "זו שעובדת כמה שנים בחו"ל ועוד מעט תחזור לארץ"…

או פשוט הישראלים האלה שחברים ימליצו לכם לדבר איתם כי הם מכירים את כל המקומות ששווה לראות (גם אם הם לא בעמוד הראשון של ספרי המטיילים). 

כבר שנים שאנו חיים בוינה ומקדישים זמן רב לגלות את אוסטריה הנהדרת. לאורך השנים למדנו להכיר את התרבות והקולינריה האוסטרית, את המקומות שהמקומיים אוהבים ואת האזורים שחובה לכלול גם בטיול קצרצר למדינה נפלאה זו. 


מה אנו שואפים להציע למטיילים דוברי עברית? 

בכדי שגם אתם תוכלו לטעום מעט מהחוויה האוסטרית האמיתית, חקרנו ויצרנו מגוון חוויות עם נגיעה קולינרית למקומות שווים בוינה וסביבתה ובשיתוף פעולה עם מיטב הנהגים דוברי העברית בוינה הקמנו את פלטפורמת אוסטריפ לתיאום טיולים. אוסטריפ הוקמה בכדי לעזור לכם למצוא חוויות יומיות וחצי יומיות בעברית כדי שגם אתם תחוו את אוסטריה באווירה מהנה וייחודית ושיהיה לכם מענה במידת הצורך

באתר מרוכזים מגוון חוויות בוינה וסביבתה. בין אם תרצו חוויה קולינרית בוינה, או שאולי כבר שמעתם על עמק הווכאו הנפלא – הכל מוכן ומסודר בשבילכם לקראת הביקור. באמצעותנו תוכלו להצטרף לקבוצה קטנה עם יחס אישי ולהעשיר את הטיול שלכם לוינה.

אוסטריפ זו הדרך שלנו לחלוק את החוויה האוסטרית שלנו באווירה ישראלית, קלילה ונעימה. אנו שמחים לשדרג את הטיול שלכם לאוסטריה היפה. 

אז קדימה, הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת בוינה או מחוצה לה! למיטב החוויות המומלצות.